כל הדרכים להימנע מדכאון חורף

האם ידעת שכ3 אחוז מהאוכלוסייה סובלים מדיכאון חורף ועוד 10 אחוז מתלוננים על דכדוך קל . תופעת דכאון החורף אינה מאפיינת רק את מדינתנו הקטנה אלא את כל המדינות בהן כמות שעות החושך עולה על שעות האור - זה מאוד מסביר את התופעה כי בתכלס החורף בישראל חורף לא ממש חזק. מה אפשר לעשות חוץ מלקחת נשימה ? בואי אספר לך :

* מוסיקה . יש לנו נטייה עם החורף להפוך את המוסיקה שלנו למוסיקה חורפית , קודרת וכבדה . שירים על אהבה נכזבת , צצים כמו פטריות אחרי הגשם . עצרי רגע – פתחי פליליסט מהקיץ האחרון שיעשה לך נפלא . ואם בא לך לרקוד , רקדי כאילו אין מחר.


* לקום מוקדם בבוקר . כן , פתרון מצוין על מנת להאריך במעט את שעות האור ולנצל את הזמן .

לקום מוקדם גם יאפשר לך ללכת לישון מוקדם ולקצר יום מייגע , להתפנק בין הפוך לשמיכות .


* פעילות גופנית. זוכרת את רקדי כאילו אין מחר ? אז גם זה תופס פה . העיקר לא להתכווץ ולקצר את השרירים . תצטערי על זה בקיץ.

* מלאי את היומן בעשיה . לא רק עבודה גברת , גם המון הנאה . חוגים , הצגות , סרטים, הרצאות השראה. הסיבה מאוד פשוטה העשייה תעזור פשוט לא לשקוע שם . אז פתחי את היומן וכתבי לך מה את עושה כל יום ועם מי .

* הודיות . הכיני לך מחברת והתחילי לכתוב הודיות . התחילי מ5 הודיות ביום , והמשיכי להעלות בהדרגה עד סוף החורף. אולי בסוף תגלי שיש משהו שאת אוהבת בו . לא זוכרת? למצב כזה יש לי את הצמיד בשבילך .

* שופינג , שופינג משחרר הורמון אדרופין שמאוד יעזור לך להתרוממות הרוח . לא בא לך להתלבש ולצאת ? הרשת מלאה בשופינג שיכול לחמם לך את הלב . ממש כמו החנות שלי .

אז בואי וקבלי החלטה שהשנה את לא נכנסת לדכאון חורף, לא נותנת לאף טיפה ליבש לך את הנשמה , ולהתחיל לנצל את הגשם לפרוח .66 צפיות
אחריות 

אחריות על כל תכשיט מעל 99 שקלים 

מגוון דרכי משלוח 

משלוח לנקודות נוחות,
 שליחים ואיסוף

תשלום מאובטח 

תשלום מקוון ומאובטח 

ע"י לאומי כארד 

שירות לקוחות 
Whatsup שקוף.png

מוזמנת לפנות

גם בוואטאפ 

בואי לעקוב אחרי באינסטוש
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

כל הזכויות שמורות לדנדי, דניאל בן-שוע (2019)