לצעוק מה שאני רוצה


לקטנה שלי קוראים אופק , והיה לה יום הולדת 3 השבוע בגן . זה היה הראשון שלי . איך זה יכול להיות ? כי הגדולה שלי ילדת קיץ בכלל , ולא חגגה בגן . עכשיו ימי ההולדת בגנים בזוגות , ולכן ההורה , עקב עומס עוגות , מדדה בחצי גורן עם העוגה על הידיים . כולם חייבים לראות איזה עוגה יותר יפה , מזל שאף אחד לא שם לב שכמעט ועפתי בפינה של השטיח . זה היה נגמר בבכי , או בצחוק , בכל זאת עוגת קצפת לבנה וסוכריות צבעוניות . טקס המשאלה המסורתי ו … פווו…. כיבוי הנר .


ישר כאשר שהנר כבה , גם הסיכוי שלי לדעת מה המשאלה של אופק הלכה לה. פשוט כי ככה חונכנו .משאלות שומרים בלב אם לא הן לא מתגשמות.אני מאוד אוהבת הרצאות השראה , תעיד האפליקציה של TED בנייד שלי, אז השבוע שמעתי את יובל אברמוביץ כותב “הרשימה” .


בהרצאה הוא מתאר איך הוא הולך עם ביתו ברחוב והיא מלמלת לעצמה משאלה בגלל כוכב נופל. כמו כל אב מסור הוא ביקש לדעת מה הייתה המשאלה אבל היא החרישה , כי חלילה רמז אחד והיא עלולה שלא להתגשם . האם הכוכב יכול ללכת לקנות לה את הברבי הנוצצת ? בהמשך ההרצאה יובל ממשיך ומבקש מאתנו לצעוק את החלומות שלנו, וכנראה שאיפשהו גם אני …

את התכשיט “באתי ליהנות” עיצבתי בדיוק בגלל זה .כולנו רוצים ליהנות והרבה, זו משאלה שאנחנו כל כך מחביאים שאנחנו בדרך כלל שוכחים ממנה, וגם אם יבוא ההר אל מוחמד , וההנאה תעמוד מול עיננו ואנחנו נביט בשרמנטיות ישר דרכה .הפתק הקטן שלי מזכיר לי גם ברגעים של עייפות להסתכל על הכיף שבלהקריא להן סיפור . בפקק תנועה, הוא מזכיר לי להביט לשמים על ענני הנוצה. בניקיון הבית, לשיר עם הרדיו .יש כל כך הרבה דרכים ליהנות , תצעקו אותם .


#יוםהולדת #באתיליהנות #דנדי #השראה #הרשימה #משאלות #בקשות #שאיפות #חלום #חלומות

4 צפיות
אחריות 

אחריות על כל תכשיט מעל 99 שקלים 

מגוון דרכי משלוח 

משלוח לנקודות נוחות,
 שליחים ואיסוף

תשלום מאובטח 

תשלום מקוון ומאובטח 

ע"י לאומי כארד 

שירות לקוחות 
Whatsup שקוף.png

מוזמנת לפנות

גם בוואטאפ 

בואי לעקוב אחרי באינסטוש
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

כל הזכויות שמורות לדנדי, דניאל בן-שוע (2019)