תיקון שבועות בכל עת


כשהייתי במכינה הקדם צבאית

-תזכירו לי לדבר על זה בפוסט אחר –

לראשונה חוויתי את ליל תיקון שבועות . אני זוכרת את הלילה הזה בבירור , קבוצה של גברים וקבוצה של נשים יושבים וקוראים בתורה , בגמרה , וספרים אחרים ומפרשים . בוחנים , בודקים עד שאחרון המשתתפים יושב ומנהל ויכוח עם עצמו . ככה הכוכבים בשמים נעלמים להם , אבל המוח ערני ומלא מידע, כאילו בזה הרגע הקצנו משינה מוצלחת . מרבית הלילה פשוט התווכחנו , רבנו , בנועם ועדין כל אחד נתן את דעתו והבנתו לכיווניו השונים . היה לנו טוב.

תחושת הרמוניה גדולה עטפה אותנו . בעולם הרוח טוענים שכאשר אדם למד וחושב ועסוק בדברים שמעבר לעצמו כל התאים בגופם של החיים סביבנו נכנסים לפעולה בסינרגיה אחת . גם המולקולות של הדברים הדוממים . ההתגייסות היא לטובת כולם , ולמען הכלל . המשמעות של זה היא שתיקון שבועות הופך לחיבור בין הלילה השקט ללב הגואש ויצירת איזונים חדשים שביום יום אין לנו זמן לעסוק בהם . אז מה, אתן שואלות ? ללמוד תורה ? .וגם רק בלילה ? אם בא לכן לכו על זה אבל לא רק , כי למידה היא תהליך שמחבר אותנו בכל רגע נתון , ותתפלאו , רובנו לא מכירים את עצמנו , ולא מקשיבים לעצמנו , מפסיקים ללמוד , ולא יודעים את זה אפילו .

איפה להתחיל ?

האופציה הראשונה סדנאות העצמה והרצאות השראה✿ : כי אם ללמוד עבד בליל שבועות ופותח את הראש, אז אני בטוחה שהמון תובנות פנימיות וחיצוניות יקרו במקומות הללו . תחשבי על זה כמה נחמד זה ערב אחד בחודש פשוט לפתוח את הראש לרעיון אחר , לקבל השראה של ממש .

האופציה השנייה שאלי שאלות את עצמך✿ : כן , כן אותך , כי תכלס מתי בפעם לאחרונה עצרת ותהית לרגע אם משהו השתנה בך ? אם פיתחת טעם חדש ? אם בא לך משהו אחר ? ככה אגב גיליתי שאני בכלל לא שונאת ורוד , ובכלל נכללתי עם האימהות הראשונות שהלבישו לילדות שלהן חצאיות גינס וחולצות שחורות , רק לא לגעת בגוון המזעזע הזה.

האופציה השלישית הקשיבי לעצמך✿ : אנחנו מקבלות מלא אינפורמציה בראש , בשיח לא מודע , באינטואיציה . עצרי ושימי לב לזה . ככה בעצם נתחיל לגרות את המוח להתעסק בנו, אבל לא רק, ולגרות את המולקולות שרגילות לפעול רק בצורה אחת להתקדם למענינו , להרמוניה . כי גם לך מגיע תיקון שבועות בכל זמן , ובכל עת . חג שמח .


#שבועות #תיקון #חשיבהחיובית #העצמה #נשים #עבר #שאיפות #התחלה

2 צפיות
אחריות 

אחריות על כל תכשיט מעל 99 שקלים 

מגוון דרכי משלוח 

משלוח לנקודות נוחות,
 שליחים ואיסוף

תשלום מאובטח 

תשלום מקוון ומאובטח 

ע"י לאומי כארד 

שירות לקוחות 
Whatsup שקוף.png

מוזמנת לפנות

גם בוואטאפ 

בואי לעקוב אחרי באינסטוש
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

כל הזכויות שמורות לדנדי, דניאל בן-שוע (2019)