10 טיפים לחשיבה חיובית ליום יום


אתמול הבת שלי נפלה וחטפה מכות בלי סוף , לקראת השינה היא ניגשה אלי בבכי ואמרה שהיום היה יום 10 המכות שלה . הצעתי לה להחליף את זה ל10 נשיקות של אהבה שקיבלה בעיקבותם . עם ההשראה הזו אני מזמינה אותך ליהנות מ10 טיפים לחיוביות ביום יום : 1 שימי את האופציות על השולחן : גם כשהבחירות הן לא משהו – סגנון הרע במיעוטו , שימי מולך על כתב את כל האופציות כולן , זה יאפשר לך להבין שעדין ביצעת בחירה, ושיש לך חופש גם כאן . 2 הבליטי מה שאת אוהבת בך: יש לך שפתיים יפות ? השקיעי בשפתון עמיד מעולה, יש לך מותן טובה – לבשי רק מה שמדגיש אותה . מרגישה נשית ויציבה בעקב – אז מה שזה פחות מתאים לפארק . 3 עשיתי, עשיתי, עשיתי :שימי דגש על המשימות שנעשו , עשי לעצמך רשימה של הספקים , במקום רשימה של מטלות . 4 השליכי חפצים שלא עושים לך טוב : יש לך שמלה בארון שכבר לא עולה עליך ? אל תאחזי בה זרקי לפח . מבטיחה לך שתהני לא פחות לקנות חדשה אם וכאשר תרזי . 5 שימי משהו יפה בהישג יד: תמיד , אם זה באוטו , בתיק , בבית, אני מקפידה לראות רק דברים יפים . 6. תהני מהאכילה : לא משנה מה את אוכלת אכלי בהנאה , לעסי היטב , הרגישי את הטעם , ואת המרקם . השתדלי לא ללכת לאכול רעבה מדי כדי שאכן תוכלי להתענג .

7. חלמי בהקיץ: לפחות פעם ביום , הביטי לשום מקום ודמיני . זה יכול להיות לדקה קלה ואם יש לך פנאי הפליגי אף רחוק. על מה ? על חופשה מתוקה , עסקה טובה, מפגש נעים , מה שבא לך .


8. חבקי : פעם ביום חבקי מישהו , זה יכול להיות חברה בפגישה , זה יכול להיות החתלתול שלך , בן הזוג או הילד . תמיד יש מישהו שזקוק לחיבוק – לא רק את . 9. התלבשי יפה: קומי והתלבשי , גם אם את לא ממש יוצאת , גם אם את יוצאת לסופר . התלבשי יפה למענך , שתרגישי טוב , ושיהיה גם נוח (לא חייב עקב שפיץ אם זה לא הפיבוריט שלך) . 10 . הוקירי תודה : חשבי על מה יש לך להודות ועלי את זה לכתב . תמיד יש על מה.

310 צפיות
אחריות 

אחריות על כל תכשיט מעל 99 שקלים 

מגוון דרכי משלוח 

משלוח לנקודות נוחות,
 שליחים ואיסוף

תשלום מאובטח 

תשלום מקוון ומאובטח 

ע"י לאומי כארד 

שירות לקוחות 
Whatsup שקוף.png

מוזמנת לפנות

גם בוואטאפ 

בואי לעקוב אחרי באינסטוש
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

כל הזכויות שמורות לדנדי, דניאל בן-שוע (2019)