5 קהילות הפיסבוק שיעשו לך את השנה הזאת דבש !בכל שנה , ובכל ראש השנה , אנחנו עושים חשבון נפש ומבקשים שנה טובה יותר , שנה מאושרת יותר , שנת שפע . השנה וואי וואי כמה קיבלנו את האושר לחיינו , כל כך הרבה אושר שנשארנו מרוקנים . עוד רגע החגים מאחורנו , השגרה לפנינו ובתכלס , אנחנו שרופות על פיסבוק .

החיים סוחפים אותנו להתרכז בתנועה הקבועה והמהירה של המציאות , לוואו דווקא לאושר, לשים פוקוס על דברים שלא בטוח שאנחנו מעונינים שיהיו בפוקוס שלנו, ואז לקבל גם תוצאות שלא מתאימות לאיחולים שבתחילת השנה. אם חשוב לך להנות במשך השנה ? אם חשוב לך להרגיש מאושרת? בטח תשמחי לדעת שהכל זה ענין של תרגול. תרגול פוקוס . מה יותר מתרגל מהכלי סוחף החיים - פיסבוק . לשם כך הקיפי עצמך בכל מה שפאן, ומיצר לך את האושר הנשגב , כי בתכלס הכל דבש.

קבלי ממני סקירה של 5 קהילות הפיסבוק שכדאי להצטרף אליהן בשנה הנוכחית , כדי להעזר בהם לתרגל , ולחיות ביותר שמחה . ✿ מתבוננים בתבונה של טל בן דוד להצטרפות טל בן דוד מורה ומטפלת בתטא הילינג , מאפשרת לאנשים בקבוצה לתרגל מידי יום שישי הודיה . מעבירה מסרים ומוצאת משמעויות שונות לעולם שאנחנו מכירים . בכל יום חמישי אתן מוזמנות לקבל קלף ומסר לשבת . ✿ מאמאצחיק להצטרפות מאמאצחיק היא קבוצת נשים הורסות מצחוק , הן ציניות , שנונות , והאמת שכל כך קשה לצחוק היום ששם אני מוכנה לחטוא מהרגלי ולהפוך לציניקנית . ✿ מתעוררות להצטרפות מתעוררות היא קבוצת נשים שמדברות על הכל . לימור בנדל מנצחת על קבוצה חמה - לפעמים תרתי משמע . מקום והזדמנות להזיז את הבושה הצידה ולהיות את .

מתלבשות של לילי קורל להצטרפות לילי קורל היא יועצת תדמית וסטיילינג וזו לא קבוצת העצמה תיפוסית . אין פה תרגולים ישירים אבל שיתוף הלוקים בין הנשים מייצר שיח על תפיסת פרופרציות, על נראות ויופי , ומשנה את התפיסה בנושא באופן מהותי . יפה זה לא רק מידה מסוימת. ✿ פוזיטיב דנדי להצטרפות

פוזיטיב דנדי היא הקהילה האהובה שלי , קהילה של אימון ריכוז בטוב . תובנות , שרשורי משימות והכל בחיוך. הרי שינוי קורה כשמתרגלים ולא בזבנג וגמרנו .

תחיכי תאהבי, תשמחי ותדאגי לאושר שלך . נתראה בקהילות ,אוהבת דנדי#פיסבוק #קהילות #נשים #תמיכה #חשיבהחיובית #פייסבוק #אושר #הכלדבש #התחלות


15 צפיות
אחריות 

אחריות על כל תכשיט מעל 99 שקלים 

מגוון דרכי משלוח 

משלוח לנקודות נוחות,
 שליחים ואיסוף

תשלום מאובטח 

תשלום מקוון ומאובטח 

ע"י לאומי כארד 

שירות לקוחות 
Whatsup שקוף.png

מוזמנת לפנות

גם בוואטאפ 

בואי לעקוב אחרי באינסטוש
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

כל הזכויות שמורות לדנדי, דניאל בן-שוע (2019)