7 משפטים שכדאי שליוו אתכן בשנה הקרובה


לפי הקבלה ראש השנה וחגים בכלל הם הזדמנות ופתח לשינוי דברים ודפוסים , אבל אם נפריד רגע את הראש השנה מהיהדות והקבלה הרי עדין מאיזשהי סיבה כולנו מתחילים בראש השנה במוטיבציה לשנה טובה יותר. אולי זה פשוט כי לכולנו כמעט נשבר מעומס החום , או כי בעלי החיים מחזרים . בעצם יתכן שזה קשור לפריחות המלבלבות ולפירות שלא היו ומתחילים . מה שזה לא יהיי זה גורם לנו לקבל החלטות .

הנה 7 משפטים שמומלץ שילוו אתכן בשנה הקרובה:

1 . מקבלת עצמי בשלמות – אף אחד לא מקבלת את עצמו בשלמות, תמיד יש משהו לא יציב בנפש. זה יכול להיות החל מחלק פחות אהוב בגוף, עד הרגל משונה , ועד איזשהו צלקת באופי . זה בדרך קורה לנו כשאנחנו קטנות , ונשאר ומלווה אותנו . לפעמים זה פשוט מצטרף במהלך החיים .

למה המשפט הזה חשוב : קבלה עצמית מאפשר לנו דאגה אחת פחות , פחות מלחמה עם משהו שהוא עובדתי .

2. בוטחת בעצמי – כשאנחנו נולדים יש לנו מנגנון לא להזיק לעצמנו , אחר כך מתפתחת גם אינטילגנציה , כל זה מופרע בשלב מאוחר יותר על ידי החברה כולה . מידע מתחיל לזלוג לתוך חינו , נסיון של אחרים שלעיתים מותעה . ואז אנחנו מסיקים מסקנות שלא לנו.

למה המשפט הזה חשוב: כי את יודעת הכי טוב !

3. באתי ליהנות – 9 חודשים שלמים מטפחים אותנו בבטן , לא חסר לנו דבר , לכן אין הסבר למה אנחנו מתחילים ובוחרים לסבול מחוץ לבטן . הכעס מיותר, העצב יכול להיות רגש מאוד בריא ונכון . בסך הכל מה תרצו שיהיי כתוב על מצבתכן ? היתה אישה עצבנית וקשה או חייה חיים שמחים ונהדרים ?

למה המשפט הזה חשוב : כי לפעמים אנחנו כל כך נסחפים אחרי מצבים שלילים שבכלל לא שלנו .”

4. אני אהובה – כשאת נמצאת לבד או במיעוט , כשהילדים נהיי עצמאים , או כשכל הבלאגן של הבית עליך , קל לשכוח שמישהו אוהב אותנו . שיש אי שם מישהו שחושב עלינו . אגב זה תמיד נכון , יש מישהו כזה. אפילו את היטלר אהבו ….

למה המשפט הזה חשוב: כי כשאת אהובה אין לך את הצורך לרצות את כולם , וככה את יכולה להיות את .

5. הכל נכון לי – כשמשהו לא מסתדר כמו שרצינו , צץ פקק בשעה לא נוחה ואת מאחרת או כמו שקרה לי השבוע – נתקעתי במעלית בדרך לגן , אנחנו מתרגזים מאוד . הכעס הזה גורם לדברים להיראו הרבה יותר גרועים .

למה המשפט הזה חשוב: כי להתרגז ממשהו שלא בשליטתנו הוא מיותר , חבל לנו על הבריאות .

6. יש בי את הכוח – הגוף שלנו והנפש בנויים בגאונות , כשאנחנו במצב הישרדותי כל המשאבים מוזרמים לנושא , גם אלו שלא ידענו שקיימים .

למה המשפט הזה חשוב: כי לא תמיד כדי להגיע למצב שכל המשאבים שלנו שם , זה מחליש את המערכת החיסונית, אבל הידיע שיש לנו את הכוח יכולה להוציא עוצמות של בין לבין ולהטיב עם ההתמודדויות שלנו .

7. לקחת נשימה – בדיוק מה שסעיף 6 סיפר ככה גם לגבי הכעס. גם הכעס גורם לנו לנטוש את המערכת החיסונית , כי הוא צריך המון כוח, ולהיות פגיעים יותר במערכת החיסונית שלנו.

למה המשפט הזה חשוב: כי לעיתים כל כך קרובות אנחנו מתרגזים סתם , כשלוקחים נשימה דברים מקבלים עצירה , החמצן שנכנס על

הגוף עולה למוח ומאפשר לנו לראות את התמונה בבהירות יותר .


#אמהות #בלוגעלשינוי #דנדי #חברה #חשיבהחיובית #כתיבהעלחשיבהחיובית #פיברומיאלגיה #תכשיטים

19 צפיות
אחריות 

אחריות על כל תכשיט מעל 99 שקלים 

מגוון דרכי משלוח 

משלוח לנקודות נוחות,
 שליחים ואיסוף

תשלום מאובטח 

תשלום מקוון ומאובטח 

ע"י לאומי כארד 

שירות לקוחות 
Whatsup שקוף.png

מוזמנת לפנות

גם בוואטאפ 

בואי לעקוב אחרי באינסטוש
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

כל הזכויות שמורות לדנדי, דניאל בן-שוע (2019)