7 קבוצות הפיסבוק שיעשו לך את השנה מוגשמת


בכל שנה , ובכל ראש השנה , אנחנו עושים חשבון נפש ומבקשים שנה טובה יותר , שנה מאושרת יותר , שנת שפע . מתוך כך אני מבינה שכן חשוב לנו איך יראו חיינו , זה משנה לנו מה נקבל , אם זאת מעט מאוד עושים משהו למען התקייימות האיחולים שלנו .

החיים סוחפים אותנו להתרכז בתנועה הקבועה והמהירה , לשים פוקוס על דברים שלא בטוח שאנחנו מעונינים שיהיו בפוקוס שלנו, ואז לקבל גם תוצאות שלא מתאימות לאיחולים שבתחילת השנה. אם חשוב לך להנות במשך השנה ? אם חשוב לך להרגיש מאושרת? בטח תשמחי לדעת שהכל זה ענין של תרגול. תרגול פוקוס . ושזה בסדר גמור שאת נסחפת עם הרוב ליום יום הרגיל והמשעמם . אז חוץ משיטת התכשיטים עם חשיבה חיובית שלי הנה עוד דרך לפקס ולתרגל חשיבה חיובית .

קבלי ממני סקירה של 7 קבוצות הפיסבוק שכדאי להצטרף אליהן בשנה הנוכחית , כדי להעזר בהם לתרגל , ולחיות ביותר שמחה . קבוצה מספר 1 - מתבוננים בתבונה של טל בן דוד להצטרפות טל בן דוד מורה ומטפלת בתטא הילינג , מאפשרת לאנשים בקבוצה לתרגל מידי יום שישי הודיה . מעבירה מסרים ומוצאת משמעויות שונות לעולם שאנחנו מכירים . קבוצה 2 - קהילת מאושרות ללא תלות של יעל דורון יבין להצטרפות יעל דורון יבין היא מאמנת לנשים שמאמינה שבאנו להנות , בקבוצה שלה אפשר לתרגל הודיה , ויצירת במיצאות בשרשורים קבועים . כמו כן להנות מסרטונים וטיפים . קבוצה 3 - גדולה - שבט נשי של רעות רסלר להצטרפות רעות רסלר היא מקימת תנועת גדולה - תנועה להעצמת נשים . בקבוצה שלה ניתן להתיעץ , לחלוק , זו הזדמנות להתפתח ולחיות בעוצמה . קבוצה 4 - לפעול מתוך אהבה של ענבל גיבור להצטרפות

ענבל גיבור היא גרפיקאית מוכשרת אשר מעצבת מוצרים שכל מטרתם היא להכניס שמחה וחיוביות . בקבוצה שלה היא מעלה מטרות חודשיות ועוזרת ליישם את מה שהיא מאמינה בו.

קבוצה 5 - מתלבשות של לילי קורל להצטרפות לילי קורל היא יועצת תדמית וסטיילינג וזו לא קבוצת העצמה תיפוסית . אין פה תרגולים ישירים אבל שיתוף הלוקים בין הנשים מייצר שיח על תפיסת פרופרציות, על נראות ויופי , ומשנה את התפיסה בנושא באופן מהותי . יפה זה לא רק מידה מסוימת. קבוצה 6 - 365 ימים של אהבה של לימור בנדל להצטרפות

לימור בנדל היא יועצת זוגיות ומאמנת למיניות , בקבוצה שלה תמצאו שיח על מיניות פתוח ובריא . המון טיפים , שיתופים ועצות משחררות .

אחרונה חביבה :

קבוצה 7 - שבט בחרתי בטוב של אפרת דודיאן להצטרפות

אפרת דודיאן מלווה אנשים בבחירת הטוב בקבוצה שלה אפשר לראות פוסטים מעוררי השראה .

מאחלת לכם שנה מלאה טוב , אוהבת דנדי

#פיסבוק #קהילות #נשים #תמיכה #חשיבהחיובית

30 צפיות
אחריות 

אחריות על כל תכשיט מעל 99 שקלים 

מגוון דרכי משלוח 

משלוח לנקודות נוחות,
 שליחים ואיסוף

תשלום מאובטח 

תשלום מקוון ומאובטח 

ע"י לאומי כארד 

שירות לקוחות 
Whatsup שקוף.png

מוזמנת לפנות

גם בוואטאפ 

בואי לעקוב אחרי באינסטוש
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

כל הזכויות שמורות לדנדי, דניאל בן-שוע (2019)