top of page

דנדי, מה חשוב לי לדעת על האתר והחנות ?  

הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ו/או רכישה שיתבצעו על ידך באמצעות האתר. כמו כן, אלו יהוו את הבסיס המשפטי לכל דיון בינך לבין positivedandi.com. עקב כך, הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו.

כל הזכויות לתכנים, לצילומים ולעיצוב הגרפי המופיעים באתר זה שמורים לדניאל בן שוע ע.פ 039496823
קישורים המופיעים באתר הינם בגדר המלצות בלבד. 
 

האתר נועד לשימוש אישי בלבד ולא לשימוש מסחרי.
באתר  "positivedandi.com" מוצגות תמונות של המוצרים , התמונות להמחשה בלבד ויתכנו שינויים  קטנים שמקורם בפס היצור ואילוצי הרכבה, כמו כן יתכנו שינויים עדינים וקטנים בגווני האבנים ו/או בגווני המתכת. המידות מצוינות בכל פריט אלא אם מדובר בפרטי הזמנה אישית .

כל המחירים המופיעים באתר כוללים מע"מ אלא אם כן צוין במפורש אחרת.

הרכישה באמצעות האתר מותרת רק למי שהינו מעל לגיל 18 וברשותו תא דואר אלקטרוני פעיל ברשת האינטרנט, תעודת זהות תקפה וכרטיס אשראי תקף. מנהלי האתר או מי מטעמם רשאים למנוע השתתפותו של גולש בכל זמן, בין באופן זמני ובין לצמיתות וזאת בהתבסס על פי שיקול דעתם הבלעדי ומבלי למסור הודעה על כך מראש ומבלי לגרוע מהאמור לעיל, יהיו מנהלי האתר או מי מטעמם רשאים למנוע השתתפות של גולש בכל אחד מהמקרים הבאים:  
אם נמסרו במתכוון פרטי מידע שגויים. 
אם ביצעת מעשה או מחדל הפוגעים או העלולים לפגוע במנהלי האתר או מי מטעמם או בצדדים שלישיים כלשהם, לרבות גולשים אחרים ו/או ספקים. 
אם כרטיס האשראי שברשותך נחסם או הוגבל לשימוש בדרך כלשהי. 
אם נעשה שימוש לרעה באמצעים המוצעים באתר.

התשלום מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי, והחיוב מתבצע בשקלים. כל המחירים באתר כוללים מע"מ. סך הסכום המחויב יופיע בעגלת הקניות, לאחר אישור ההזמנה ויכלול את כל הפריטים שהוזמנו ויפורטו דמי המשלוח המתאימים להזמנה. פרטי כרטיס האשראי יועברו באמצעות שרת מאובטח של חברת הסליקה כאשר הם מוצפנים. אישור ההזמנה וביצועה מותנים בקבלת אישור לעסקה מחברת האשראי. במידה ולא יינתן אישור לביצוע העסקה, "positivedandi.com" תיידע את הגולש ובאחריותו לפנות אל חברת האשראי או אל הבנק על מנת לדאוג למסגרת האשראי המתאימה. במידה ולא הסדיר הגולש את מסגרת האשראי, רשאית "positivedandi.com" לבטל את העסקה.

ברגע שההזמנה הושלמה, לא ניתן להחליף את אמצעי התשלום שנבחר באחר.

לביטול הזמנה יש ליצור קשר תוך 24 שעות : במייל בכתובת positivedandi@gmail.com   או באמצעות טלפון 054-7256124 בימי א -ה בין השעות 8:00 עד 14:00. לא ניתן לבטל הזמנה שיצאה לשילוח .

אישית .


באתר  "positivedandi.com" מוצגות תמונות של המוצרים , התמונות להמחשה בלבד ויתכנו שינויים  קטנים שמקורם בפס היצור ואילוצי הרכבה, כמו כן יתכנו שינויים עדינים וקטנים בגווני האבנים ו/או בגווני המתכת. המידות מצוינות בכל פריט אלא אם מדובר בפרטי הזמנה אישית .התכשיטים של דנדי מצופים זהב 14K בעובי 1 מקרון או כסף ואינם עמידים בשימוש בחומרים קשים , כגון כלור, מי מלח, חומרי ניקוי ,וקרמים המכילים אלכוהול ,כמו כן בכל תכשיט מצוין בפירוט חומר הגלם, יש לעיין במוצר טרם הרכישה.

 

דנדי עושה כמיטב יכולתה לספק לך חומרי גלם משובחים ואיכותיים . התכשיטים אינם היפואלרגנים והתגובה אליהם אישית ובאחריות הלקוח. אין לרכוש במידה וידוע לך אלרגיה לאחד ממרכיבי המתכות בתכשיט. במקרה וישנה תגובה אלרגנית כגון פריחה מקומית או גרד , אין בית העסק אחראי למצב הרפואי ועל הלקוח לפנות לטיפול רפואי קרוב. 
תכשיטי הכסף אינם חתומים מאחר ונקנים כחומר גלם שלם , וחותמתם נמצאת על המלאי ולא על המוצר
תכשיטי  הגולדפילד הישראלי משלבים חומרי גלם ביבוא מארה"ב + פלטות פליז בציפוי איכותי זהב גבוהה של 2 מיקרון .

 

כל תכשיט בעלות של 99 שקלים ויותר זכאי לחצי שנה אחריות בהצגת חשבונית עסקה, פעם אחת שירות תיקון (כולל ציפוי). אין אחריות על שברים, או חבלה  .

 

המשלוח נעשה באמצעות שרות דואר ישראל.

זמן אספקת המוצר הינו בין7 ל- 21 ימי עסקים לדואר רשום

4 – 8 ימי עסקים לדואר שליחים (ימים א`-ה`, לא כולל ערבי חג, ימי חג וחוה"מ).

מועדי האספקה המצוינים באתר מסתמכים על תקנון דואר ישראל.

הלקוח יקבל לביתו הודעה על דבר דואר הממתין לו בסניף הדואר הסמוך למקום מגוריו ועליו לקחת את דבר הדואר בעצמו ועל אחריותו.
"positivedandi.com" לא תהיה אחראית לעיכוב באספקת המוצר בשל אירועים שאינם בשליטתה, כגון שביתה או השבתה, פעולות איבה ו/או כוח עליון.

איסוף עצמי ניתן לבצע מאשדוד בתיאום מראש בטלפון 0547256124, תוך 7 ימים מרגע ההזמנה.

שימו לב ימי עיבוד ההזמנה מופיעים במוצר באתר ההזמנה .
 

מדיניות החזרים :
במידה ואתם מעוניינים להחליף או להחזיר את התכשיט שרכשתם, ניתן לקבל החזר כספי או זיכוי או להחליף את התכשיט עד 14 יום מיום קבלת התכשיט.

החזר כספי יבוצע בהתאם לחוק הגנת הצרכן. במקרה של ביטול העסקה כולה, יוחזר ללקוח המחיר ששילם בעסקה, לא כולל דמי המשלוח, ובניקוי 5% מסכום העסקה או 100 ₪ לפי הנמוך. רק לאחר החזרת המוצר בדואר רשום כשהוא באריזתו המקורית, שלם, תקין וללא כל פגם.
לא ניתן להחזיר ולהחליף טבעות . הלקוח הוא האחראי הבלעדי לדיוק המידה . 

חובה על הלקוח להודיע על ביטול העסקה תוך 24 שעות למייל, ביטול הזמנת תכשיט בהתאמה אישית תוך 12 שעות מרגע ההזמנה. כמו כן לא ניתן לבטל מוצר שיצא לשילוח . positivedandi@gmail.com
 

לא ניתן להחליף מוצרים שנקנו במבצעים או חיסולי מלאי .

תכשיטים בהתאמה אישית או הזמנה בלעדית לא ניתן להחליף או להחזיר.  
- כולל טבעות שמיוצרות למידת הלקוח, ומוצרים בחריטה אישית.

 

כעת הינך מוזמן ליהנות מן האתר והתכנים המופיעים בו 

 תודה שבחרת בתכשיטים עם חשיבה חיובית
 

bottom of page